خرید و فروش پروژه دانشجویی | انجام پروژه دانشجویی

راهنمای ارسال پروژه

راهنماي عضويت و آپلود فايل در سايت http://bazarproject.ir
کل فرآيند ثبت نام و ارسال فايل حداکثر ده دقيقه زمان شما را ميگيرد. هم اکنون کسب و کار خانگي خود را آغاز نماييد و به استقلال مالي دست يابيد

پیشنهاد می‌شود برای استفاده بهتر و مناسب از امکانات سایت، از نسخه‌های جدید مرورگرهای اینترنت استفاده نمایید.در اولین گام برای استفاده از خدمات سایت (از جمله ارسال پروژه‌های خود برای فروش و یا خرید پروژه‌های ثبت شده در سایت) به قسمت «ایجاد حساب کاربری» در سایت مراجعه و فرم ثبت نام (عضویت در سایت) را تکمیل نمایید. با توجه به آن که برای ارتباط با شما از آدرس پست الکترونیک‌تان استفاده خواهد شد، از وارد کردن آدرس‌های غیرمعتبر خودداری کنید. نام کاربری شما برای دیگران قابل مشاهده است. بنابراین حتما متفاوت با آدرس ایمیل شما باشد. میتوانید از نامهای مستعار استفاده کنید.پس از ثبت تکمیل فرم ثبت نام، یک پیام با لینک تأیید عضویت به ایمیل شما ارسال می‌شود. لطفا صندوق ایمیل خود را کنترل نمایید (در صورت خالی بودن صندوق ایمیل، پوشه اسپم خود را بررسی کنید) و در نهایت اکانت خود را تأیید نمایید.

image1

 

image2
با تأیید لینک اکانت، وارد حساب کاربری خود در سایت می‌شوید. در صورت شناخته نشدن نام کاربری شما در صفحه باز شده، یک بار صفحه را رفرش (F5) کنید.

* اگر همچنان حساب کاربری شما توسط مرورگر شناخته نشده است و وارد حساب کاربری خود نشده‌اید، مسیر زیر را طی کنید:

image3

پس شناخته شده حساب کاربری توسط مرورگر، نام کاربری که انتخاب کرده‌اید قابل رؤیت خواهد بود:

image4

 

به این ترتیب شما قادر خواهید بود خدمات مورد نظر خود را از سایت دریافت کنید.

برای ارسال پروژه‌های خود، نشان‌گر موس خود را بر روی نام کاربری قرار دهید و مسیر زیر را طی کنید:

image5

 

 

پیشنهاد می‌شود قبل از تکمیل فرم ارسال پروژه، راهنما و نکات کلیدی مرتبط با این بخش را به دقت مطالعه نمایید:

image6

در قسمت عنوان، متنی قرار دهید که تا حد امکان بیشترین معرفی را از محصول شما ارائه دهد.

 

image7

 

در قسمت توضیحات، حداقل یک یا دو پاراگراف در مورد محصول خود قرار دهید که تا حد امکان بهترین معرفی را از محصول شما ارائه دهد. اهمیت انتخاب مطالب در این بخش بسیار بالاست. با انتخاب مطالب مناسب، امکان پیدا شدن محصول شما توسط موتورهای جستجوگر از جمله گوگل و در نهایت فروش محصول خود را فراهم می‌کنید.

 

image8

بخش بعد مربوط به آپلود فایل اصلی محصول شما است. در این قسمت علاوه بر محصول شما (که بایستی در یک فایل زیب آپلود شود)، باید ۲ عکس نیز در رابطه با محصول خود آپلود کنید (هر دو عکس میتواند یکی باشد. کافی است در گوگل یک عکس مرتبط با محصول خود را دانلود کنید). در انتخاب عکس‌ دقت شود که هم جذاب و هم مرتبط با محصول باشند. انتخاب عکس مناسب و مرتبط می‌تواند نقش مهمی در فروش محصول شما داشته باشد.

 

image9

در ادامه کلیه اطلاعات مرتبط با دسته‌بندی محصول خود را تکمیل کنید.

به یاد داشته باشید تنها در صورتی که قرار است پروژه خود را به صورت رایگان در اختیار کاربران سایت قرار دهید، تیک گزینه زیر را فعال کنید.

image10

 

قسمت برچسب ها حتما کلمات کلیدی مرتبط با محصول را وارد کرده و دکمه اضافه شود را بزنید.

آخرین بخش از فرم ارسال پروژه، تعیین قیمت مناسب (بر اساس ریال) است. به یاد داشته باشید که انتخاب قیمت‌های نجومی و غیرمنطقی برای محصولات، باعث عدم استقبال کاربران در خرید محصول شما می‌شود.

* می‌توانید در قسمت عنوان هزینه و توضیحات کوتاه، عنوان انتخاب شده برای محصول خود را قرار دهید.

image11

 

همچنین برای اطلاع یافتن از فروش محصولات خود و میزان موجودی حساب، مسیر زیر را طی کنید و روی پیشخوان فروشنده کلیک نمایید:

image12

 

image13

ما برای محصولات شما بازاریابی میکنیم و تلاش میکنیم فروش مناسبی داشته باشید که البته این مورد به کیفیت فایلهای شما نیز بستگی دارد. هر چه فایلها دارای منابع دقیق تر و مطالب مناسب تر باشد، فروش بیشتری خواهد داشت. شما نیز سایت بازار پروژه را به کلیه لیست ایمیلهای خود و دوستان معرفی نمایید تا بدین ترتیب فروش بیشتری حاصل شود.

 

امیدواریم کسب و کار خوبی داشته باشید

تخفیف های خرید پروژه تا 50% ! برای اطلاعات بیشتر در خبرنامه پیامکی سایت ثبت نام کنید.
Daily news and analysis ترجمه مقاله ویرایش مقاله‎ ترجمه مقاله ویرایش مقاله